Zostań sponsorem konferencji

Zostań sponsorem konferencji Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i wzmocnij pozycję Twojej firmy jako lidera w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii. Podejmując z nami współpracę jako sponsor, zwiększasz zaufanie klientów i nawiązujesz cenne relacje oraz przyczyniasz się do budowy pozytywnego wizerunku Twojej firmy.

O projekcie

Korzyści z udziału w Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego

Prestiż marki

Sponsoring to największa widoczność i szczególne eksponowanie marki w materiałach konferencyjnych, a także wyróżnienie na tle pozostałych partnerów konferencji. Nasi sponsorzy otrzymują szereg świadczeń promocyjnych doskonale dopasowanych do ich potrzeb.

Wpływ merytoryczny

Nasi sponsorzy za pośrednictwem wykładów i warsztatów mają możliwość współkreowania przekazu merytorycznego konferencji. To wyjątkowa okazja do zaprezentowania praktycznego zastosowania swoich rozwiązań.

Największa ekspozycja

Poprzez kompleksowe wyróżnienie marki sponsorzy są najbardziej zauważalni, dzięki czemu zyskują możliwość dotarcia do największej, docelowej grupy odbiorców, a także budowania siły brandu.

Priorytetowe podejście

Nasi sponsorzy mogą liczyć na pełne zaangażowanie, priorytetowe traktowanie i indywidualne wsparcie Organizatora. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i sugestie oraz elastycznie podchodzimy do potrzeb naszych sponsorów.

Dołącz do nas

Zostań sponsorem

Jeśli jesteś zainteresowany wspieraniem naszej konferencji jako sponsor, wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły współpracy.

Opiekun firmowy

Monika Gostołek

Podaj swoje dane

    Wyrażam zgodę na otrzymanie oferty od Evereth Publishing Sp. z o.o.
    Dołącz do nas

    Razem z nami buduj przyszłość pielęgniarstwa w anestezjologii i intensywnej terapii

    Zarejestruj się już teraz!

    To top