Dla pielęgniarek

Najnowsze wytyczne, nowoczesne rozwiązania, poprawa współpracy, innowacyjne techniki i skuteczne metody wspierające pielęgniarki w opiece nad pacjentem w oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii.

Naukowe Inspiracje

Odkryj nowe horyzonty w pielęgniarstwie

Biorąc udział w konferencji Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego, w jednym miejscu uzyskasz wskazówki, jak poprawić swoją codzienną praktykę, a także jak skutecznie współpracować z zespołem terapeutycznym. Angażujące panele dyskusyjne dają również szansę na czerpanie z doświadczeń specjalistów z różnych ośrodków z całej Polski.

Kompleksowa wiedza

Udział w wykładach, panelach dyskusyjnych i warsztatach zapewni ci dawkę wiedzy, dzięki której poprawisz swoją praktykę oraz zwiększysz komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

Sieć kontaktów

W jednym miejscu spotkają się specjaliści o podobnych zainteresowaniach i celach, co pozwoli ci rozwijać zawodową sieć kontaktów i nawiązywać nowe znajomości.

Wsparcie

Pielęgniarki w anestezjologii i intensywnej terapii

Pielęgniarki w oddziałach Anestezjologii i Intensywnej Terapii pełnią kluczową rolę w prawidłowej opiece nad pacjentem w stanie krytycznym. Podczas naszej konferencji pragniemy przekazać dawkę wiedzy i praktyki, by mogły wykonywać swoją pracę jeszcze lepiej, a dzięki temu zapewnić pacjentom komfort i bezpieczeństwo.

Nowe wyzwania i stare problemy

Omówienie ewoluujących wyzwań oraz długotrwałych problemów, z jakimi stykają się pielęgniarki pracujące w obszarze anestezjologii i intensywnej opieki.

Kompleksowa opieka nad pacjentem – case studies

Prezentacja przypadków klinicznych skupiających się na kompleksowej opiece nad pacjentami, z uwzględnieniem różnorodnych aspektów pielęgnacji.

Nowoczesne technologie w placówkach medycznych

Analiza wpływu najnowszych technologii na funkcjonowanie placówek medycznych oraz korzyści wynikające z ich implementacji w obszarze opieki zdrowotnej.

Dołącz do nas

Razem z nami buduj przyszłość pielęgniarstwa w anestezjologii i intensywnej terapii

Zarejestruj się już teraz!

To top